herb "Beskid" Posada Górna
Beskid Równe   "Beskid" Posada Górna

2015-04-19, 13:00

Czas spotkania: 90 min.

Mecz z Beskidem Równe nasz drużyna rozpoczęła niezbyt udanie. Wyraźnie było widać, iż gospodarze lepiej weszli w mecz. Pierwszą groźną akcję stworzyli już w początkowych minutach gry i tylko bardzo dobra obrona naszego bramkarza zapobiegła utracie gola. Niestety chwil później tracimy bramkę. Rzut wolny z lini pola karnego i świetny strzał wyprowadzają gospodarzy z Równego na prowadzenie. Po tym golu mecz się wyrównał. Przełom nastąpił około 30 min. Kacper Kozioł oddaje strzał, który bramkarz Równego paruje wprost pod nogi Józka Maślanego, który dopełnia formalności i mamy remis- Gol. Nie mija kilka minut, a znów duet Kozioł-Maślany daje o sobie znać. Józek świetnie dośrodkowuje piłke na pole karne przeciwnika, a tam Kacper strzela głową obok bezradnego bramkarza- Gol. Beskid idzie za ciosem i przed przerwą trafia kolejną bramkę. Marcin Lorenc wychodzi sam na sam z bramkarzem i z wielkim spokojem trafia na 3:1.

Druga połowa niestety zaczyna się w bardzo podobny sposób jak pierwsza. Gospodarze przeważają i tworzą coraz to groźniejsze akcje. Jedna z nich przynosi im gola na 2:3. Równe bardzo szybko rozgrywa rzut wolny, po którym ich zawodnik ma czystą pozycję do strzału, piłka przechodzi jeszcze po rękach naszego bramkarza, lecz wpada do bramki. Następne minuty przynoszą wyrównanie gry. Piłkarze z Posady utrzymują wynik i mogą się cieszyć z pierwszego wiosennego zwycięstwa na tak trudnym terenie.