Aktualności

Podsumowanie kolejki

• autor: gumas21, 2014-06-18 11:29

Podsumowanie 21 kolejki spotkań

Do ostatniej kolejki będą trwały boje o B-klasę. Swoje mecze wygrał zarówno Nozdrzec jak i Głębokie.Swoją szanse stracił Trześniów przegrywając na wyjedzie z Wesołą.

Więcej w rozwinięciu...

"Zryw" Dydnia 3:0 "Wisłok" II Sieniawa

Gospodarze wykorzystali atut własnego boiska i pokonali Sieniawę. Dzięki temu przeskakują w tabeli LKS Wzdówi. Może to zwycięstwo doda im pewności siebie przed spotkaniem z liderem, który ostatnio chyba odpuszcza sobie troszkę mecze.

LKS Nozdrzec 5:1 LKS Odrzechowa

Kolejne bardzo cenne, wygrane spotkanie drużyny z Nozdrzca. Tym razem uporali się z liderem. Już w pierwszej połowie prowadzili 3:1, a później dołożyli tylko 2 kolejne bramki. B-klasa coraz bliżej. Muszą wygrać kolejny mecz w Posadzie Górnej jeśli chcą być na 100% pewni awansu.

LKS Górki 2:5 LKS Hłudno

Górki chyba, gdzieś zgubiły formę sprzed kilku kolejek. Tym razem wysoko ulegli gościom z Hłudna. Pierwsza połowa nie zwiastowała tylu bramek i zakończyła się 0:1 dla gości. W następnej strzelono aż 6. Dzięki temu zwyciestwu Hłudno ma szasę wskoczyć na pozycje Górek w ostatniej kolejce o ile uda mu się wygrać.

LKS Wesoła 5:1 LKS Trześniów

Wesoła gromi Trześniów i pozbawia go matymatycznych już szans na awans do B-klasy. Gospodarze z Wesołej kontrolowali praktycznie cały mecz od samego początku. Czyżby odzyskali formę na sam koniec rundy?

LKS Wzdów 0:3 LKS Głębokie

Głebokie tą wygraną przedłuża swoje szanse na awans. Teraz wszystko w ich rękach. Muszą liczyć na porażkę lub remis Nozdrzca. Jeśli jednak obecny wicelider wygra mecz to Głębokie spędzi następny sezon w C-klasie.